• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 


WPIS PROSTY

 0 za rok (wpis bezpłatny)

Nazwa Firmy
Adres siedziby firmy
Adres stony www
Możesz go dodać w każdej chwili
Możesz dodać online przez formularz
Możesz go zgłosić konsutantowi

Czytaj dalej

 

 

Ponad to

Chcesz wskazać adres firmy na mapie Google?

 

Teraz masz taką możliwość! Nowa, ulepszona zakładka Informacje od sprzedającego została wzbogacona m.in. o możliwość wskazania na mapce adresu firmy lub punktu odbioru, adresu do zwrotów oraz oznaczenia darmowego zwrotu.

Po ostatnich zmianach w wynikach wyszukiwania mapki Google zostały zintegrowane.  Pozycjonowanie w Google Maps może okazać się bardzo skuteczne, ponieważ wyniki na mapie pokazują się wyżej niż organiczne wyniki wyszukiwania stron internetowych. Odpowiednio przygotowana wizytówka Google moja firma może ukazać się na samej górze w wynikach wyszukiwania top 3!!! Zapraszam  osoby zainteresowane do zapoznania się z naszą specjalną ofertą: Polecane Firmy w okolicy.

 

Oto dlaczego warto: :

PO PIERWSZE:

Rozwiązania kartograficzne i reklamowe mapy i plany miast, powiatów i gmin realizowanie w dwóch wersjach ściennej plakatowej i składanej. To doskonałe narzędzie dla klientów zainteresowanych promocja na lokalnym rynku. Proponujemy umieszczenie reklamy FIRMY NA MAPIE promocyjnej miasta, gminy lub powiatu w towarzystwie wiodących przedsiębiorstw na lokalnym rynku.

Mapy ścienne drukowane w nakładzie 1000 sztuk kolportowane do urzędów, lokali użyteczności publicznej, eksponowane są w sklepach i biurach oraz w śród lokalnych firm.

Mapy w wersji składanej drukowane w nakładzie 8 000 sztuk kolportowane są do skrzynek na listy lokalnych osiedli domków jednorodzinnych   ( 3000 egz.) oraz do lokalnych biur i urzędów  ( pozostała część nakładu).

Jako typowa składana mapa lokalizacyjna nasz produkt znajduje codzienne użytkowanie w śród lokalnej społeczności i przyjezdnych gości. Często też stanowi niezbędny element wyposażenia w samochodzie.

 

PO DRUGIE:

W PROMOCJI do zamówienia reklamy na mapie ściennej lub planie składanym oferujemy lub na kalendarzu oferujemy BEZPŁATNIE utworzenie i konfiguracje wizytówki w Google moja firma (Google Maps).

Usługa obejmuję:

– utworzeniu profilu w Google moja firma

– optymalizacja treści wizytówki Google Moja firma

– dodanie zdjęć lub filmów

– dobór odpowiednich słów kluczowych i lokalizacji

– zadbanie o opinie w Google moja firma

 

   Jeśli masz pytania i nie wiesz jak:

Jak i po co korzystać z Google Moja Firma?  Zadzwoń do nas 514048545

PO TRZECIE:

Twoja firma zyska wizytówkę w serwisie POLECANE-FIRMY.PL to serwis w którym Twoja Firma będzie skatalogowana i przygotowana do prezentacji z galerią, opisem, linkiem do strony głównej, mapa dojazdową i formularzem kontaktowym.

Wyszukiwarka w serwisie POLECANE-FIRMY.PL w prosty sposób - lokalizacja - nazwa wskaże Twoją firmę potencjalnemu klientowi. Zawarte w opisie firmy META TAGI oraz optymalizacja treści wpisu wpłynie na osiągnięcie bardzo dobrych wyników w rankingu nominalnego wyszukiwania firm w Google.

PO CZWARTE

Czy warto? Z pewnością warto dbać o swój wizerunek. Klienci, chociaż raczej o tym nie mówią przykładają ogromną wagę do opinii na temat firmy, z którą mają rozpocząć współpracę. Dotyczy to kompletnie wszystkich firm – od zakładu szewskiego, po firmę wykonującą duże roboty budowlane. Każda współpraca rozwija się dobrze, kiedy ma podparcie we wzajemnym zaufaniu. Jednakowoż, ciężko zapracować na to zaufanie, jeśli żadna relacja z klientem nie została jeszcze nawiązana – nie została wykonana żadna usługa, ani żadna transakcja sprzedaży. Umacniasz wizerunek swojej firmy prezentując ją pośród grona najaktywniejszych podmiotów gospodarczych na swoim terenie. Utrwalasz pozytywne skojażenia w umyśle potencjalnego klienta.

Otrzymasz CERTYFIKAT "FIRMY POLECENEJ PRZEZ KLIENTÓW" do zawieszenia na ścianie, naklejki  z godłem programu POLECANE FIRMY, wizytówki firmowe z godłem programu POLECANE FIRMY oraz satysfakcje zadowolonych klientów.

dle-joomla.ru
Не дорогие шаблоны dle качайте бесплатно.